Photon H7 Led Xenon

Photon H7 Led Xenon ile aracınıza değer katabilirsiniz. Photon markasının H7 ampül tipi bir çok araça uyumludur ve bir çok araçta kullanılmaktadır. H7 Kodu ampülün soket girişini ve yuvasını temsil etmektedir. H4 haricideki tüm H ile başlayan kodların led yapısı aynı olup soketleri farklılık göstermektedir.

Photon H7 Led Xenon bir çok arabada kısa far veya uzun far olarak kullanılmaktadır. Sis farları için H1, H3, H8, H9, H11, H16, HB3 9005, HB4 9006, H27 Vb. soket tipleri kullanılmaktadır. Örnek vermek gerekirse Fiat Linea marka ve model bir araç için Kısa Far Ampül tipi H7 İken Uzun Far Ampülü H1 olabilmektedir.

Photon H7 Led Xenon’un 5 farklı serisi bulunmaktadır. Sırası İle Duo Serisi, Acorn Serisi, Mono Serisi, Supreme Serisi ve Milestone Serisi olmak üzere 5 Farklı Serisi bulunmaktadır. Bu seriler arasında ışık gücü, ışığı odaklama ve netlik olmak üzere bir çok özellik farkı vardır.

H7 Led Xenon almak isteyenler için Photon markasının 5 farklı serisini önerebiliriz. Photon Duo H7 Led Xenon, Photon Acorn H7 Led Xenon, Photon Mono H7 Led Xenon, Photon supreme H7 Led Xenon, Photon Milestone H7 Led Xenon,

Photon En İyisinden Daha İyi Led Xenon

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir