Photon Duo Led Xenon

Photon Duo Led Xenon, en iyi led xenon üreticisi olan Photon Led Xenon Markasının En alt serisi olan Photon Duo Led Xenon En İyi diye bildiğiniz markalara taş çıkarır cinsten yüksek performans vermesi tabiki tesadüf değil.

Photon Duo Serisi Led Xenonlarda H1, H3, H4, H7, H8, H9, H10, H11, H16, H27, HB3 9005, HB4 9006 Soket tipleri bulunmaktadır.

Teknik verilere gelecek olursak Duo Serisinde 6000 Kelvin net beyaz cob led kullanılmaktadır. Tabiki kullanılan cob led piyasadaki en iyi led çeşitlerinden. Ledin ısınmasını önlemek için kullanılan fan son derece sessiz ve güçlüdür. Yani aracınızda giderken fan sesi duymanız neredeyse imkansızdır.

Duo Serisi ile fiyatı değer eş değer diğer marka ürünlerin arasında ki nedir?

Öncelikle kullanılan ledlerin kelvin değeri yani beyazlık değeri 6.000 Kelvin bir çok led xenonda aynı diye biliriz. (50-100 Tl lik led xenonları saymıyorum) Lümen yani ışık gücü konusunda farklar ortaya çıkmaktadır. Öncelikler bir çok marka led xenonları piyasaya sürerken iki ampülün toplam lümen değerlerini kutu üzerine yazıyor ve bu şekilde alıcıya bildiriyor. Ortalama 6.000-8.000.10.000 gibi rakamları görürsünüz. Peki Photon duo serisinin lümeni nedir? Duo serisinde 1 ampül 6.000 Lümen dir. Yani toplam ışık gücü 12.000 Lümendir.

Şimdi ışık gücü önemli ama bunun yanında farklılıklarda var tabiki çok güçlü bir led xenon üretebilirsiniz ama bu ışığı yola odaklamanız ve yaymamanız gerekmektedir. Photon tüm seri led xenonları ile bunu tam olarak sağlamış durumdadır. Yılların verdiği bilgi biriki, alman teknolojisi ile bir araya getirerek kusursuza yakın ürünler üretmeyi başarmıştır. Üretim aşamasından itibaren en iyi ışığı ve en iyi odaklamayı hedefleyerek piyasadaki Çin malı ürünlerin arasında sıyrılmıştır.

Yani kısaca Duo Serisi kendi fiyat aralığında eş değer diye bilinen tüm ürünlerde daha iyi aydınlatma ve odaklamaya sahiptir.

Photon Led Xenonların Garantisinin Geçerli Olabilmesi İçin Lütfen Yetkili Bayiilerden Satın Alınız.

Garaj Marketim Yetkili Bayiisidir.

Satın Almak İçin: www.garajmarketim.com/photon-led-xenon

Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir